Untitled Document

Türkiye ve EMEA Bölgesinin En Geniş Kapsamlı Kimya Platformu: Turkchem Eurasia

“9. Uluslararası Özel, Spesifik Kimyasallar, Genel Kimyasallar, Petrokimyasallar, Laboratuvar, Ölçüm Cihazları, Proses ve Otomasyon Endüstrisi, Paketleme, Geri Dönüşüm ve Çevre Teknolojileri Fuarı” Turkchem 24-26 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde sektör profesyonellerini ağırlayacak.

Yıllardır “Kimya ile İlgili Her Şey“ mottosuyla yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin buluşma noktası olan Turkchem Fuarı yeni iş bağlantılarının kurulması, geliştirilmesi ve sektöre dair son gelişmelerle buluşma noktasında katılımcıları ve ziyaretçileri için eşsiz bir platform sunmaktadır.

Rakamlarla Turkchem 2018

Turkchem 2018 Fuarı 297’si doğrudan katılımcı olmak üzere toplam 769 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yaptı. Fuarı üç gün süresince 62 ülkeden 11.931 ziyaretçi katılımı gerçekleşti. En çok uluslararası ziyaretçi sırasıyla İran, Irak, Almanya, Pakistan, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Libya, Rusya ve Tunus’tan geldi.

Fuar kimya sektörünün önemli temsilcileri TİM Sektör Konseyi Üyesi Murat Akyüz, Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği (TKSD) Başkanı Haluk Erceber, MetroHM Türkiye CEO’su Andre Yanço, TOBB-Kimya Sanayi Meclisi Danışmanı Maltepe Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serdar S. Çelebi ve Madeni Yağ ve Petrol Ürünleri Sanayicileri Derneği (MAPESAD) Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Koçak’ın konuşmacı olarak yer aldığı ‘Kimya Sektörünün Sorunları, Çözüm Önerileri ve Fırsatları’ başlıklı ana panelle birlikte toplam 54 etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Turkchem 2018; nitelikli ve profesyonel ziyaretçi portföyü ile katılımcı firmaların hem mevcut müşterilerini standlarında ağırlayarak ilişkilerini kuvvetlendirmelerine hem de ileriye yönelik temellerin atılabileceği yeni bağlantılar kurmalarına ortam sağladı.

Kimya Sektörünün Türkiye ve EMEA Bölgesindeki En Büyük Buluşmasını Kaçırmayın!

İki yılda bir düzenlenen ve artık Dünya’nın sayılı Kimya etkinlikleri arasında yerini alan Turkchem Eurasia, 24-26 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 5. ve 6. salonlarında katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlıyor olacak.

Siz de kimya sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşmasında yer almak istiyorsanız Turkchem 2022’yi kaçırmayın!